Menu English Version

Joanna Czarnocka-Tworzyńska - Managing Partner

Założycielka CTER, obecnie Managing Partner i Wiceprezes Zarządu. Z wykształcenia psycholog kliniczny (UW). Zajmuje się rekrutacją od 1992 roku. Przed CTER wiele lat związana była z SMG/KRC Poland HR, a potem z Ray & Berndtson. Pracowała też jako psychoterapeuta.

Ma na swoim koncie kilkaset zrealizowanych rekrutacji menedżerskich praktycznie we wszystkich sektorach, choć najczęściej wspiera firmy z obszaru Life Science, Consumer, media, przemysł samochodowy, organizacje SSC/BPO. Pracuje zarówno z największymi graczami międzynarodowymi, jak i firmami lokalnymi, z grupami kapitałowymi, firmami właścicielskimi oraz start-upami. Zwykle pomaga swoim klientom w pozyskaniu menadżerów o strategicznym dla nich znaczeniu (general management, marketing, sprzedaż, finanse, R&D).

Doskonale dopasowuje ludzi do firm i zadań, dzięki doświadczeniu, klinicznej przeszłości i silnie rozwiniętej intuicji. Słucha i często słyszy więcej, niektóre źródła mówią wręcz o „trzecim uchu” ;-)

Agent specjalny do rozwiązywania trudnych problemów w twórczy, niestandardowy sposób. Rozmowy z nią potrafią zmieniać bieg rzeczy.

Pracuje w języku polskim i angielskim.

Po godzinach praktykuje autorską wersję epikureizmu w gronie przyjaciół, rodziny oraz z Lulką, tańczy tango argentyńskie, pisze poetyckie wyliczanki i od czasu do czasu poluje na unikatowe przedmioty z odzysku.

Powrót do Zespołu

Piękna 15/15 | 00-549 Warszawa, Polska | tel./fax: +48 22 828 36 67 | office@cter.pl